• English
  • Eesti
KKK

Kas Eestis on reguleeritud, millist toimeainet sisaldavad ravimid peavad olema lapsekindlas pakendis?

Printer-friendly version

Vastavalt pakendiseadusele §13 (1) peab pakend tagama vajaliku ohutuse ning olema sobiv pakendatavale kaubale ja vastuvõetav tarbijale. Otseselt lapsekindla pakendi nõuet ravimiseadus ja selle allaktid ei sätesta, aga see on väga soovitav.