• English
  • Eesti
UudisedUudised

Müügiloa hoidjate Teva B.V., Actavis Group PTC ehf, Sanofi-Aventis Estonia OÜ, Mepha Lda., Ratiopharm GmbH, Hexal AG, Medochemie Ltd ja Berlin-Chemie AG tarneraskused

18.09.2020
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja Teva B.V. esindaja teatas järgmiste ravimite tarneraskustest:

 

  • Olanzapine Teva 15 mg suus dispergeeruvad tabletid (toimeaine olansapiin). Tarneraskus kestab eeldatavasti veebruarini 2021. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.
  • Pantoprazole-Mepha 20 mg gastroresistentsed tabletid N28 (toimeaine pantoprasool). Tarneraskus kestab eeldatavasti novembrini 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

Müügiloa hoidja Actavis Group PTC ehf esindaja teatas järgmiste ravimite tarneraskustest:

  • Moxonidin Actavis 0,2 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeaine moksonidiin). Tarneraskus kestab eeldatavasti septembri lõpuni 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.
  • Moxonidin Actavis 0,4 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeaine moksonidiin). Tarneraskus kestab eeldatavasti oktoobri lõpuni 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.
  • Sumatriptan Actavis 100 mg kaetud tabletid (toimeaine sumatriptaan). Tarneraskus kestab eeldatavasti oktoobrini 2020. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

Müügiloa hoidja Sanofi-Aventis Estonia OÜ esindaja teatas ravimi Cordarone 200 mg tabletid (toimeaine amiodaroon) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti oktoobrini 2020. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

 

Müügiloa hoidja Mepha - lnvestigacao, Desenvolvimento e Fabricacao Farmaceutica, Lda. esindaja teatas ravimi Olfen 140 mg ravimplaastrid N10 (toimeaine diklofenak) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti oktoobrini 2020. Saadaval on Olfen 140 mg ravimplaastrid N2 ja N5 pakendis.

 

Müügiloa hoidja Ratiopharm GmbH esindaja teatas ravimi Telmisartan-Ratiopharm 40 mg tabletid (toimeaine telmisartaan) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti 2021. aasta esimese kvartalini. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Hexal AG esindaja teatas ravimi MoxonidinHEXAL 0,3 mg õhukese polümeerikattega tabletid (toimeaine moksonidiin) tarneraskusest, mille kestus ei ole teada. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Medochemie Ltd esindaja teatas ravimi Mabron Retard 150 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad tabletid (toimeaine tramadool) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti oktoobrini 2020. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

 

Müügiloa hoidja Berlin-Chemie AG (Menarini Group) esindaja teatas ravimi Espumisan 100 mg/ml suukaudsed tilgad, emulsioon (toimeaine simetikoon) tarneraskusest, mille kestus ei ole teada. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid, sh Espumisan 40 mg/ml suukaudsed tilgad, emulsioon.