• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Ciloxan, Isosorbide mononitrate Vitabalans 20 mg N30, Venlafaxin Medochemie XR 150 mg, Amoksiklav 1 g/0,2 g ja Clexane 4000 RÜ 0,4 ml tarneraskused

16.03.2021
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja SIA Novartis Baltics esindaja teatas ravimi Ciloxan 3 mg/ml silmatilgad, lahus (toimeaine tsiprofloksatsiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti aprilli alguseni 2021. Teisi sama toimeaine ja näidustusega müügiloaga ravimeid saadaval ei ol. Erandkorras on lubatud kasutada sama toimeaine ja näidustusega müügiloata ravimeid.

 

Müügiloa hoidja Vitabalans Oy esindaja teatas ravimi Isosorbide mononitrate Vitabalans 20 mg tabletid N30 (toimeaine isosorbiitmononitraat) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti mai alguseni 2021. Saadaval on N100 pakend.

 

Müügiloa hoidja Medochemie Ltd esindaja teatas ravimi Venlafaxin Medochemie XR 150 mg toimeainet prolongeeritult vabastavad kõvakapslid (toimeaine venlafaksiin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti aprilli lõpuni 2021. Saadaval on teised sama toimeaine ja näidustusega ravimid.

 

Müügiloa hoidja Sandoz Pharmaceuticals d.d. esindaja teatas ravimi Amoksiklav 1 g/0,2 g süste-/infusioonilahuse pulber (toimeained amoksitsilliin ja klavulaanhape) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti aprilli lõpuni 2021. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

 

Müügiloa hoidja Sanofi-Aventis Estonia OÜ esindaja teatas ravimi Clexane 4000 RÜ 0,4 ml süstelahus süstlis (toimeaine naatriumenoksapariin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti märtsi lõpuni 2021. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.