• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Cyklokapron, Zibor 25000 RÜ anti Xa/ml ja Trandate tarneraskused

30.07.2019
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja Meda AB esindaja teatas ravimi Cyklokapron 500 mg õhukese polümeerikattega tablettide (toimeaine traneksaamhape) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti augusti keskpaigani 2019. Teisi sama toimeaine sisaldusega suukaudseid ravimeid Eestis ei turustata, patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.

Müügiloa hoidja Menarini International Operations Luxembourg S.A. esindaja teatas ravimi Zibor 25000 RÜ anti Xa/ml süstelahuse 0,3 ml (toimeaine naatriumbemipariin) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti septembri keskpaigani 2019. Suurema toimeaine sisaldusega süstlid (0,4 ml) on saadaval. Patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.

Müügiloa hoidja Aspen Pharma Trading Limited esindaja teatas ravimi Trandate 100 mg õhukese polümeerikattega tablettide (toimeaine labetalool) tarneraskusest, mis kestab eeldatavasti septembri keskpaigani 2019. Ravim on praegu veel apteekides saadaval. Teisi sama toimeaine sisaldusega ravimeid Eestis ei turustata, patsiendid peaksid ravi jätkamiseks ühendust võtma oma arstiga.