• English
  • Eesti
UudisedUudised

Ravimite Perindopril/Amlodipine Teva 10mg/5mg, Logest, Remurel ja Cefepime Norameda turustamine lõpetatakse

28.08.2020
Printer-friendly version

Müügiloa hoidja Teva Pharma B.V. esindaja teatas ravimi Perindopril/Amlodipine Teva 10 mg/5 mg tabletid N30 (toimeained perindopriil ja amlodipiin) turustamise lõpetamisest. Saadaval on teised sama ravimvormi ja toimeainete kombinatsiooniga ravimid.

Müügiloa hoidja Bayer AG esindaja teatas ravimi Logest 0,075 mg + 0,02 mg kaetud tabletid (toimeained gestodeen ja etünüülöstradiool) turustamise lõpetamisest. Saadaval on teised sama toimeainete kombinatsiooni ja näidustusega ravimid.

Müügiloa hoidja Alvogen Ipco S.a.r.l. esindaja teatas ravimi Remurel 20 mg/ml ja 40 mg/ml süstelahus süstlis (toimeaine glatirameeratsetaat) turustamise lõpetamisest. Saadaval on teine sama toimeaine ja näidustusega ravim.

Müügiloa hoidja UAB Norameda esindaja teatas ravimi Cefepime Norameda 1 g süste-/infusioonilahuse pulber (toimeaine tsefepiim) turustamise lõpetamisest. Teisi sama toimeaine sisaldusega ravimeid saadaval ei ole. Ravimiamet, müügiloa hoidjad ning ravimite hulgimüüjad teevad koostööd, et võimaldada sama toimeainega ravimi kättesaadavus.