Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Küpsised

Selle veebisaidi korrektseks töötamiseks, kasutamise analüüsimiseks ning külastajatele parima kasutusmugavuse pakkumiseks paigutame Teie seadme (arvuti, nutiseade vms) brauseri(te)sse nn küpsised (ingl cookie).

Mis on küpsis?

Küpsis (ingl cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel teie arvutisse või muusse veebilehe külastamiseks kasutatavasse seadmesse (näiteks telefoni, tahvelarvutisse).

Tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kasutaja äratundmiseks ja veebisaidi kasutajakogemuse parandamiseks.

Küpsised võimaldavad tagada, et Maksu- ja Tolliameti hallatav veebisait vastaks paremini teie vajadustele, näiteks et veebisaidilt oleks parem vajalikku infot leida ja et veebisaidi kasutamine oleks turvaline.

Küpsised kasutaja seadmest informatsiooni ise ei loe ega veebi ei edasta.

Küpsistega kogutavad andmed

  • Kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadress (IP-aadress);
  • kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiteenuse pakkuja nimi ja aadress;
  • külastamise aeg (kellaaeg, kuupäev, aasta);
  • andmed eelnevalt külastatud veebilehekülje kohta;
  • andmed külastatava veebilehekülje kohta;
  • andmed veebileheküljel veedetud aja kohta;
  • andmed kasutatava veebilehitseja kohta ja arvuti operatsioonisüsteemi kohta;
  • tehnilised andmed, näiteks andmed kasutatavate pluginate kohta (Flash, Java jt).

Sellel saidil kasutatavad küpsised

Tingimata vajalikud küpsised

Tingimata vajalikud küpsised (ingl Strictly Necessary) võimaldavad teil meie veebisaidil ringi liikuda. Need küpsised ei kogu teie kohta teavet, mida võiks kasutada turunduseesmärkidel, ega mäleta, kus olete Internetis viibinud. Veebisait ei tööta ilma nende küpsisteta korralikult.

Neid küpsiseid ei saa keelata.

Küpsise nimi Allikas Aegumise tähtaeg Eesmärk
has_js www.ravimiamet.ee Sessioon Registreerib, kas külastaja brauseris JavaScripti aktiveerinud või mitte.
Javascripti abil luuakse veebilehele interaktiivset funktsionaalsust.
__cf_bm www.ravimiamet.ee  30 minutit Küpsis on osa Cloudflare'i robotiga seotud toodetest, et tuvastada ja leevendada automatiseeritud liiklust eesmärgiga kaitsta teie saiti halbade robotite eest. Cloudflarepaigutab küpsise __cf_bm lõppkasutaja seadmetesse, millel on juurdepääs kliendi saitidele, mis on kaitstud robotihalduse või robotivastase režiimiga. Küpsis __cf_bm on vajalik nende robotilahenduste nõuetekohaseks toimimiseks
_cfuvid www.ravimiamet.ee  Sessioon Rangelt vajalik Cloudflare‘i kiirusepiirangu toodete toetamiseks. Cloudflare'ikiirusepiirangu lahenduse osana on see küpsis vajalik sissetuleva liikluse haldamiseks ja konkreetse päringu päritolu paremaks jälgimiseks
cf_ob_info www.ravimiamet.ee 1 päev Kasutatakse veebilehe kättesaamatuse tuvastamiseks sisuuuenduste hooldamise korral – küpsis võimaldab veebisaidil esitada külastajale kõnealuse probleemi kohta teatise
cf_use_ob www.ravimiamet.ee  1 päev Kasutatakse veebilehe kättesaamatuse tuvastamiseks sisuuuenduste hooldamise korral – küpsis võimaldab veebisaidil esitada külastajale kõnealuse probleemi kohta teatise

Analüütilised küpsised

Analüütilisi küpsiseid (ingl Statictics) kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas teie seda veebisaiti kasutate.

Küpsise nimi Allikas Aegumise tähtaeg Eesmärk
nmstat www.ravimiamet.ee 999 päeva Küpsist kasutame lehe kasutajakogemuse parendamiseks Sitemprove Analyticsteenuse abil

Turundusküpsised (ingl Marketing).

Neid küpsiseid kasutatakse veebisaitide külastajate jälgimiseks.
AddThis kasutustingimused

Küpsise nimi Allikas Aegumise tähtaeg Eesmärk
__atuvc www.ravimiamet.ee 13 kuud AddThis küpsis, mis võimaldab külastajatel jagada sisu paljude võrgu- ja ühiskasutusplatvormidega. Salvestab värskendatud lehtede arvu.
__atuvs. www.ravimiamet.ee 1 päev AddThis küpsis, mis võimaldab külastajatel jagada sisu paljude võrgu- ja ühiskasutusplatvormidega

Kasutame seda teavet oma saidi täiustamiseks anonüümse teabe kogumise kaudu (nt veebisaidi külastajate arv ja leht, kust külastajad saidile on tulnud).

Klassifitseerimata küpsised

Klassifitseerimata küpsised (ingl Unclassified) on küpsised, mille liik ei ole määratud. Sellel saidil selliseid küpsiseid ei kasutata.

Kolmandate osapoolte veebisaitide küpsised

Selle veebisaidi võidakse kasutada sisu muudest veebisaitidest (nt Google Maps) või kasutamisel võidakse teid suunata muudele veebisaitidele, mis võivad kasutada oma küpsiseid. Meil ei ole kontrolli küpsiste paigutamise üle teiste veebisaitide poolt, isegi kui teid suunatakse nende juurde sellelt veebisaidilt.

Kolmandate osapoolte teenused andmete kogumisel toimivad vastavalt nende tingimustele.

Google’i küpsiste tingimused 
Facebooki küpsiste tingimused 
Twitter küpsiste tingimused 
Siteimprove küpsiste tingimused

Kuidas küpsiseid veebilehitsejas hallata ja kustutada

Sellel veebisaidil kasutatavaid küpsiseid saab veebilehitsejas lubada või keelata. Küpsise või küpsisekategooria keelamine ei kustuta automaatselt küpsist teie veebilehitsejast.

Juhised küpsiste haldamiseks: Chrome Firefox Edge .

Piiratud ligipääs

Andmevahetus toimub krüpteeritult HTTPS protokolli kaudu.

Lisainfo

Lisainfo saamiseks pöörduge andmekaitsespetsialisti poole aadressil [email protected]

Viimati uuendatud: 13.04.2023